fbpx
Med Plus Hakkında

MİSYONUMUZ

Yiyecek – İçecek Hizmetleri, Mutfak Sanatları, Turizm ve Otelcilik, Konaklama ve Sehayat Hizmetleri, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri alanlarında Denizli ve Ege Bölgesinde tek eğitim veren kurum olarak “en iyi  hizmet ve öğretim politikamızı” 2006 yılından bu yana olan deneyimimizle birleştirerek tüm bölgemize mutlu hatıralar ve öğretimlerle sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Hizmetin sadece para vererek satın alınan bir anlayış olmadığını ve bir hizmet sektörünün arkasında görülmeyen yenetenekler topluluğu ve fikir sanatları olduğunu tüm insanlara anlatmaktır. Hizmet verenin ve hizmet alanın tek ortak alanı “güzel bir tebessümdür”…

EĞİTİM POLİTİKAMIZ

Öğretimlerimizi tek MEB onaylı sertifikalarla belgelendirmekle yetinmeyip, her öğretim programımızı uluslararası geçerlilikte olduğunu gösteren FOET KOD’lu EUROPASS ve ISCED Sertifika Eki vermekteyiz. Kurumumuz İş Ortakları çalışması ile aldığınız öğretim programlarını kurumsal firmalarda staj  imkanı sunarak pekiştirmenizi ve iş sektöründe öğretimlerinizi sergilemenize imkan tanır.

BİZ KİMİZ

2011 yılından itibaren Özel Mesleki Eğitim Denizli Kariyer Kursu altında oluşturduğumuz MED PLUS markamız Öğretim Atölyeleri 450 m2’lik alanda 6 derslik, 1 Bilgisayar Labrotuarı, 1 Mutfak Atölyesi ve 1 Servis- Bar Atölyesinden oluşmaktadır. Dış Eğitim Atölyeleri ile toplam 1000 m2’den fazla uygulama alanlarına sahiptir. Sektörel Çözüm Ortaklarımız ile sizlere daha iyi hizmet sunmaktayız.

Akreditasyonlarımız